Griff Squash & Fitness Club

A Griff Squash & Fitness Club a hobbi játékosok, az aktív sportolók és a versenyzők igényeinek is megfelelő szolgáltatásokat nyújt. - squash - aerobic - fitness - spinnig - teremfoci - asztalitenisz - wellness - Activlab

1. forduló

A verseny célja: színvonalas versenylehetőség biztosítása amatőr fallabdázók részére

Helyszín: Griff Squash & Fitness Club Budapest, Bartók Béla út 152.

Versenybíró: Hackel Kristóf

Rendező: Szilágyi Gábor

A versenyen indulhatnak: Mindazok, akik jelenleg nem szerepelnek az érvényes férfi ranglista 120. helyénél és a női ranglista 25. helyénél jobb helyen.

Nevezés: a versenyt megelőző csütörtök 22:00-ig (2011. október 27) a griffsquash08@gmail.com e-mail címen név és telefonszámmal.

Nevezési díj: 3.000,- Ft (fiatalkorúaknak 2.500,- Ft)
Sorsolás: megtekinthető a griffsquash.hu és az amatorsquash.hu oldalon a versenyt megelőző napon.

Verseny időpontjai:
  1. forduló: 2011. október 29. - Nevezők
  2. forduló: 2011. november 26 vagy 27 (Griff Open)
  3. forduló: 2011. december 18
  4. forduló: 2012. január 21 vagy 22 (Griff Open)
  5. forduló: 2012. február 25 vagy 26 (Griff Open)
  6. forduló: 2012. március 10
  7. forduló: 2012. április 22
  8. forduló: 2012. május 06 - utolsó forduló 1,5 szeres pontozás

Lebonyolítás: Dunlop versenylabdával nevezők számától függően svájci rendszerben, vagy csoportmérkőzésekkel, majd az első nyolc hely svájci rendszerben kijátszva. A csoportmérkőzéseken és a svájci rendszerben PSA versenyeken alkalmazott pontozási rendszerrel, 2 nyert játszmáig játsszuk, játszmánként 11 pontig, majd a legjobb 8-ban és a helyosztókon 3 nyert szett kell a győzelemhez.

Díjazás versenyenként:
  1. hely: Oklevél, Karakal ajándékcsomag, Activlab Ajándékcsomag, 10 alkalmas Fitness Bérlet, Harmónia Wellness Csomag (30 perces részmasszázs, finn szauna)
  2. hely: Oklevél, Karakal ajándékcsomag, Activlab ajándékcsomag, Harmónia Wellness Csomag (15 perces részmasszázs, finn szauna, pezsgőfürdő)
  3. hely: Oklevél, Karakal, ajándékcsomag, Activlab ajándékcsomag, Harmónia Wellness Csomag (finn vagy. infra szauna, pezsgőfürdő, 3perc szolárium)

Díjazás a körverseny végén:
  1. hely: Kupa, Érem, Oklevél, 1db hosszú hétvége 2 fő részére Hunguest Hotel Flóra*** Eger, 1 db 10 alkalmas főidős squash bérlet, Karakal ajándékcsomag, Activlab ajándékcsomag, Harmónia Wellness Csomag (90 perces részmasszázs, finn vagy infra szauna, pezsgőfürdő, 3 perc szolárium)
  2. hely: Kupa, Érem, Oklevél, 1 db vacsora 2 fő részére a Hunguest Hotel Griff Phőnix Éttermében, 1 db 10 alkalmas m1 squash bérlet, Karakal ajándékcsomag, Activlab ajándékcsomag, Harmónia Wellness Csomag (60 perces részmasszázs, finn vagy infra szauna, pezsgőfürdő, 3 perc szolárium)
  3. hely: Kupa, Érem, Oklevél, 1 db 10 alkalmas m2 squash bérlet, Karakal ajándékcsomag, Activlab ajándékcsomag, Harmónia Wellness Csomag (45 perces részmasszázs, finn vagy infra szauna, pezsgőfürdő, 3 perc szolárium)
  4. hely: Oklevél, havi kombinált fitness bérlet, Harmónia Wellness Csomag (30 perces részmasszázs, finn vagy infra szauna, pezsgőfürdő, 3 perc szolárium)
  5. hely: Oklevél, havi fitness bérlet, Harmónia Wellness Csomag (15 perces részmasszázs, finn vagy infra szauna, pezsgőfürdő, 3 perc szolárium)
  6. hely: Oklevél, havi fitness bérlet, Harmónia Wellness Csomag (finn vagy infra szauna, pezsgőfürdő, 3 perc szolárium)
  7. hely: Oklevél, havi fitness bérlet, Harmónia Wellness Csomag (finn vagy infra szauna)
  8. hely: Oklevél, havi fitness bérlet, Harmónia Wellness Csomag (pezsgőfürdő)

Minden induló 2 pontot kap!

Az utolsó forduló 1,5 szeres szorzóval számít.

A végső győzelmet az a játékos szerzi meg, aki a 8 forduló után a legtöbb pontot szerezte. Holtverseny esetén a tornagyőzelmek száma dönt.

Bíráskodás: a verseny vezető-bírója a verseny során kijelöli valamennyi mérkőzés játékvezetőjét. Ha másként nem rendelkezik, akkor azonos pályán az előző mérkőzés győztese köteles levezetni a mérkőzést. A bíráskodáshoz szükséges dokumentumokat a főbíró biztosítja.

A Magyar Fallabda (Squash) Szövetség általános versenyszabályzata (www.squash.hu) és a World Squash Federation (WSF) versenyszabályzata (www.worldsquash.org)

Az öltözőkben és a verseny helyszínén hagyott tárgyakért a rendezőség nem vállal felelősséget.

Sérülésmentes felkészülést és eredményes versenyzést kíván a Griff Squash & Fitness Club